Вплив кави на організм здорової людини

Вплив кави на організм здорової людини

Найбільший вплив на людину при вживанні кави надає кофеїн, проте ототожнювати дію кави і кофеїну не можна, оскільки склад кави дуже складний.

Основна фармакологічна властивість кофеїну -стимулюючий вплив на центральну нервову систему і на систему кровообігу. Кофеїн покращує діяльність головного мозку, в невеликих дозах підвищує фізичну і розумову працездатність, зменшує втому і сонливість, покращує функції органів почуттів, підвищує рухову активність. При помірних дозах кофеїн сприятливодіє на дихальну функцію легенів, тонізує роботу серця, знімає спазми судин головного мозку при головному болю і мігрені. Кофеїн входить до складу деяких лікарських засобів.

ВАЖЛИВО!

кава знижує рівень вітаміну В1 (Тіаміну) в організмі, впливає на функції ендокринної, травної, серцево-судинної системи.
при одночасному вживанні разом з кавою алкоголю і тютюну підвищується рівень холестерину в крові , Посилюється дія тютюну і алкоголю.
кофеїн сприяє вимиванню кальцію з організму (1 чашка кави вимиває до 40 мг Ca). Тому рекомендується для компенсації дії кави вживати в їжу сир, сир, молоко і рибу.
надмірне споживання кави сприяє втраті води в організмі . Тому, якщо Ви не можете скоротити кількістьвипитого кави, намагайтеся випивати не менше 2 літрів води в день. Кава як напій має низку властивостей, деякі з яких можуть допомогти нам при виникненні тієї чи іншої ситуації.

наприклад, при отруєннях після промивання шлунка і кишечника рекомендуютьдати потерпілому 1-2 чашки кави. Його дубильні речовини роблять позитивний вплив на слизову оболонку шлунка і кишечника, можуть брати в облогу і перешкоджати всмоктуванню залишків отруйних речовин.

при обмороженні і замерзанні чашка гарячої кави надасть стимулюючу дію на організм.

При порізах і саднах можна використовувати кави як допоміжнеранозагоювальний засіб. Садна і рани (в тому числі і нагноившиеся) необхідно промити слабким розчином перманганату калію і присипати дрібно розмелених обсмаженою кавою. Покриває рану шар з порошку кави сприяє підсихання поверхні рани і швидшому загоєнню. Промивати рану треба не рідше двох разів на день.

Регулярне вживання кави

Науковими дослідженнями підтверджено антиканцерогенний властивості кави . Доведено, що кава здатна запобігати появі окремих видів пухлин і стимулювати роботу внутрішніх органів, в т.ч. кишечника, печінки. Вживання кави також знижує ризик появи синдрому Альцгеймера, цукрового діабету 2-го типу (Інсуліно-незалежний, діабет літніх людей), підсилює мозкову активність . Крім того, в складі кави виявлені речовини, перешкоджають «Прилипання» до поверхні зубів стафілококових бактерій, що сприяють розвитку карієсу .