Огляд кращого кави для кавоварок

Кавові - головне досягнення останніхдесятиліть на ринку кави та супутнього обладнання. Вони стали настільки популярними, що виробники кави віддають більше половини своїх виробничих програм на випуск продукту для кавоварок. Деякі компанії, колись вважалися взірцем консерватизму, сьогодні повністю переключилися на виробництво кави для кавоварок і кавових машин. Вони не гребують нових технологій і типів упаковок (капсули, чалди і ін.), Що дозволяють максимально спростити процес приготування зі збереженням високих смакових і ароматичних якостей продукту.

Серед всіх виробників кави для кавоварокіснує кілька особливо важливих. Їх торгові марки і продукти незмінно потрапляють в ТОП продажів, а на незалежних дегустаціях і конкурсах отримують схвальні відгуки. Одні бренди підкуповують споживачів винятковою якістю, інші - невисокою вартістю, а треті - агресивною політикою просування. Про деякі з компаній, відомих у всьому світі своєю кавою для кавоварок ми хочемо розповісти.

Lavazza

Lavazza - напевно, найвідоміший в світівиробник кави. Крім столітньої історії бренд приваблює покупців стабільно високою якістю і постійністю смако-ароматичних властивостей продуктів. Кава Lavazza властиві помірна фортеця, витончений смак і легкий аромат. В асортименті компанії широкий вибір зернового і меленої кави, в тому числі для кавоварок - як моносортів, так і оригінальних купажів. Високий рейтинг в традиційно кавових країнах (таких як Бразилія, Італія, Мексика, США) також побічно свідчить про переваги продукції. Особливо в компанії пишаються тим, що при таких великих масштабах виробництва вони примудряються контролювати якість на всіх етапах виробництва - від збору до упаковки. Цілком доступні ціни також є важливою конкурентною перевагою Lavazza для кавоварок. Купити кави Lavazza з хорошими знижками, можна на сайті компанії Центр-кофе.ру.

Paulig

Останнім часом Paulig особливо відомий своїмикофемашинами і, природно, капсульної кави для цих кавоварок. Такий спосіб приготування відрізняється простотою і, разом з тим, забезпечує ідеальне зберігання свежемолотого кави. Своїм клієнтам Paulig пропонує широкий вибір кави на будь-який смак. Разом з тим, знавці запевняють, що всі сорти Paulig мають загальні риси: їм властивий насичений смак і тонкий аромат. Представники компанії не втомлюються повторювати про особливе ставлення до якості зерен і умов обсмаження.

Danesi

Danesi - ще одне відоме ім'я в кавовому світі. Для кавоварок виробник пропонує використовувати кращі купажі зернової кави. Бренд є одним з найвідоміших і шанованих в Італії, що говорить багато про що. Цю торгову марку поважають за дбайливе зберігання традицій - за свою довгу історію виробник зумів знайти свій неповторний фірмовий смак, якому вірний і донині. Прекрасна кава для кавоварок завдяки Danesi сьогодні доступний в багатьох країнах світу і за цілком доступними цінами.

Julius Meinl

Julius Meinl - один з найуспішнішихкомпаній-старожилів на світовому ринку. Однойменний зернова кава для кавоварок продається не тільки в рідній для виробника Європі, але і в інших частинах світу. Починалася історія Julius Meinl з невеликого магазинчика в Відні. Сьогодні під цим ім'ям знають всесвітньо відомого виробника кави і супутніх товарів, які шановані не лише серед споживачів, але і в колі професіоналів. Багаторічні експерименти з обжаркой зерен допомогли знайти технологію, яка допомагає виробляти чи не найкращу каву в світі. Секрет обсмаження оберігають від конкурентів.

Dallmayr

В асортименті Dallmayr шанувальники напевнознайдуть по-справжньому якісний кави для кавомашини. Його основу складуть зерна, зібрані на плантаціях Ефіопії, Колумбії, Папуа Нової Гвінеї, Бразилії. Виробник чітко розділяє товари за способом приготування, звертає увагу покупців на необхідність дотримання технології заварки. Крім кави під торговою маркою Dallmayr в різних країнах можна знайти найрізноманітніші делікатеси.