Кава з Ефіопії - дикорослі та культурні сорти?

На думку багатьох саме Ефіопія є батьківщиноюкава - досі на території цієї країни часто зустрічається арабіка, що росте в дикому вигляді. Саме дикоростучий, «лісовий» кави становить 60% врожаю, а самі дерева займають величезні площі - приблизно 460 тис. га. Втім, в Ефіопії досить багато плантацій, причому серед них є як невеликі селянські господарства, так і великі сучасні плантації, на яких кави вирощується за новітніми технологіями.

У цій країні сама природа створила оптимальніумови для виробництва кавових зерен - плантації і кавові лісу розташовуються на висотах від 1100 до 2100 м над рівнем моря і ростуть у вологому, теплому кліматі.

Одним з найбільших постачальників культурного інапівкультурних кави є область, розташована навколо Джііми, найбільшого міста на південному заході країни. Кава, що вирощується тут, володіє середніми якостями, проте завдяки доступній ціні попит на нього чиниться стабільно високим. Кава з Джиммі на світовому ринку відомий під назвами Бабека і Ліма. Приблизно такими ж характеристиками володіє кави Сидамо, Який тут вирощували в однойменній області.

Трохи північніше Джими знаходиться район Кефа, який також бере участь у виробництві кави. місцевий сорт Лекемпт користується великою популярністю - він має яскравий ароматом, що володіє яскраво вираженою гостротою і винним присмаком.

Ще один популярний сорт кави, Харар, Вирощується в околицях колишньої столицікраїни, що носить те ж ім'я. Зерна цього сорту можуть бути як дрібними, так і середніми або великими. У будь-якому випадку, напій, приготований з зерен Харар, буде відрізнятися винним ароматом і слабкою кислотністю, глибоким смаком і приємним післясмаком.

У центрі, а також в південній частині Ефіопії вирощується сорт Сидамо, Також поставляється на світовий ринок. Як і багато інших ефіопські кавові сорти, Сидамо має легкий винний присмак. Ніжний аромат і насичений смак цієї кави доповнюються пікантним післясмаком.

У висновку варто сказати про те, що в Ефіопіїарабіка обробляється виключно сухим способом, завдяки чому зерна набувають чудові ароматичні характеристики. Ще однією особливістю ефіопського кави є те, що зовні зерна виглядають непривабливо, проте смак і аромат кави, одержуваного з них, в більшості випадків виявляється просто чудовим.