Цей багатофункціональний кави ...

Аромат, який змушує прокинутися навіть самихзавзятих сонь ... Густий насичений смак, від якого настрій кращає, голова ясніше, а тіло наливається енергією і бадьорістю. Так, це все про каву - напій, з якого починається ранок у завзятих кавоманів, начебто нас з вами. Але чи відомо вам, що, крім загальноприйнятогоспособу вживання, кава можна використовувати в самих різних сферах? Дублянки жіночі і чоловічі, кухонна плита, косметологічні процедури, малювання - втім, про все по порядку.

П'ять незвичайних способів для використання кави

Якщо ви плануєте смажити рибу, не поспішайтевикидати свіжу кавову гущу. Вона допоможе вам впоратися зі стійким рибним запахом в тому випадку, якщо на вашій кухні немає витяжки. Після готування візьміть чисту і суху сковороду, покладіть на неї кавову гущу і нагрійте. Кавовий аромат «переб'є» специфічне амбре від риби і наповнить вашу квартиру улюбленим запахом.
Чи збираєтеся купити дублянку з натуральної шкіри,але важко переносите цей запах? Приготуйте порцію меленої кави, яким потрібно посипати виріб і залишити так на день. Після цієї процедури ваша верхній одяг буде виділяти приємний аромат. Врахуйте, що ця рада можна застосовувати тільки для виробів з темних сортів шкіри: на світлій від кави можуть залишитися плями.
Використовуючи розчинну каву або еспресо, можна малювати картини. Колір «фарби» залежить від густоти напою, а результат нагадує фотографії в сепії.
Про застосування кави як косметичнийкошти, мабуть, відомо всім. Це не тільки відмінний натуральний скраб, а й чудовий засіб для додання волоссю більш глибокого відтінку і блиску. Для цього зваріть кави, дайте йому охолонути і сполосніть їм волосся після миття.
Якщо в будинку завелися мурахи, використовуйтекавову гущу: її потрібно розкласти уздовж «стежки», по якій зазвичай переміщаються ці комахи. Мурахи не люблять запах кави, і це дозволить вам позбавитися від них.