Алтайський мед

Широкий асортимент продуктів бджільництванаочно демонструє, наскільки плідною та взаємовигідною може бути співпраця людини і живої природи в особі її яскравого представника? медоносної бджоли.

Алтайський край ? це чистота гірського повітря, простір безкраїх луків, що відрізняються багатством різнотрав'я. Ідеальний природний баланс, який забезпечуєкожна з цих складових, сприяє розвитку і процвітанню бджільництві. Гірські сорти алтайського меду, відрізняються унікальним набором корисних властивостей, що становлять особливу цінність для профілактики і лікування багатьох хвороб.

Характеристики та особливості

Зовні мед, вироблений бджолярами ГірськогоАлтаю, нагадує розплавлений бурштин, що увібрав в себе всю палітру насичених золотистих відтінків. Іноді можна спостерігати в його консистенції мінімальну присутність зеленуватих тонів. Популярність алтайського продукту багато в чому обумовлена ​​здатністю до сповільненої кристалізації. Загуснув мед набуває рівномірно біле забарвлення, при цьому зберігається його природні смакові та корисні властивості.

Бджолиний продукт, привезений з РеспублікиАлтай, відрізняється дивовижною ароматом свіжого різнотрав'я. Всенародно улюблені ласощі приємне на смак, що зберігає довгий час своє неповторне післясмак.

Склад бджолиного продукту

Склад гірських сортів алтайського меду відрізняєтьсянасиченістю корисних компонентів. Концентрований зміст ферментів, амінокислот і вітамінів зробило з меду аптечку на всі випадки життя, подарованої людині самою природою. Цілюща сила алтайського меду є повний спектр лікувальних властивостей, які роблять його незамінним протимікробним засобом, а також ефективним:

антибактеріальним; болезаспокійливу; протизапальну; протипухлинну; ранозагоювальну.

Кожен бджолиний продукт, добутий в горах Алтаю і представлений в широкому асортименті інтернет магазином КАН-Алтай:

сприяє зміцненню і захисту імунітету;відновлює баланс процесів обміну; благотворно впливає на стан системи кровообігу; стабілізує порушену мікрофлору шлунково-кишкового тракту; відновлює регуляцію секреторної шлункової функції; сприяє нормальному засвоєнню і перетравленню їжі; покращує роботу серцевого м'яза; налагоджує роботу печінки; покращує функції нирок;

Оздоровчий ефект досягається шляхомрегулярного прийому алтайського меду. Рекомендоване дозування? 100-150 грам (дорослій людині) меду ділиться на кілька частин з наступним прийомом протягом дня. Добова норма дитини становить 50 грам. Продукт додається в молочні напої або чай. Єдина умова? температура напою, не повинна бути надто високою.