А як ви готуєте каву? Основні методи приготування кави: вручну або за допомогою кавоварки

А як ви готуєте каву?

Про чорному, як ніч, самому пристрасному, а й самомузагадковому напої ходить стільки легенд і чуток, що їх неможливо розповісти в рамках однієї статті. Напій відрізняє простота і велич, найтонші нотки вишуканого аромату і різкий, трохи гіркуватий смак, який не передати словами. Йтиметься, безумовно, про каву.

Якщо забути все перекази і легенди, і навіть той факт, що багато дівчат століттями пророкували долю на кавовій гущі, то умовно всі способи приготування кави можна розділити на дві групи:

За допомогою кавоварок і кавоварок;

Вручну.

Якщо говорити про перший методі приготуваннясвященного напою (в кавомашині), то всього існує два рецепта приготування кави: еспресо і американо. Всі інші напої, такі як ристретто, латте, капучино, макьято і іже з ними - лише похідні від вищезазначених. Всі вони готуються на основі або еспрессо, або американо з додаванням піни, молока, вершків та інших ароматних добавок, від яких улюблений напій стає пікантний і яскравіше. Еспрессо і американо - це, так звані, прабатьки всіх кавових рецептів.

Кавові

Справжній еспресо роблять виключно вкавомашині, або як її ще називають, в зерновий кавоварці. Якщо ви хочете, щоб ваш еспресо був незабутньо-приємним, унікальним і воістину досконалим напоєм, готуйте його в якісній кавомашині.

Гарна кавоварка, щоб приготувати гіднийеспресо, повинна його заварювати при температурі 85 градусів за Цельсієм і під тиском не менше 9 Бар (в ідеалі - 15). В результаті кава повинна бути не тільки ароматним, а й вузькому, з насиченим, гіркуватим смаком.

краплинні кавоварки

Американо можна приготувати і у вищезгаданійкавомашині, і в крапельної кавоварці. Він не такий міцний і густий, як еспресо, але володіє непорушно-тонким і вишуканим ароматом, осягнути який здатні лише справжні цінителі. Обивателям ж доводиться лише насолоджуватися приємним напоєм.

Робота крапельної кавоварки складається в проходженні води через перемелені зерна під дією гравітації.

капсульні кавомашини

Слід віддати данину прогресу і згадати щеодне чудо техніки - капсульні кавоварки. В капсулах, призначених для таких апаратів, знаходиться вже мелену каву. Такими речами дуже комфортно користуватися - кавовий аромат не вивітрюється, кава вже потрібного помелу і в потрібній кількості. Розташовуйте собі в потрібний відсік кавомашини, чекай пару хвилин і вуаля! Насолоджуйтесь, пані та панове, чудовим напоєм. Таку каву краще люди, не позбавлені тяги до всього нового і сучасного.

приготування вручну

Якщо говорити про ручних способах приготуваннякави, то серед них варто виділити кави по-польськи (заливається окропом в чашці і накривається блюдцем), кава по-турецьки (готується в турці шляхом доведення напою до кипіння), гейзерні кавоварки (конструкція ставиться на конфорку і готується за тим же принципом, що і в турці), френч-прес і безліч інших методів.

Шанувальників і ручних, і машинних способівприготування кави сьогодні цілком достатньо. Процес приготування напою, що переповнює душу своїм неповторним ароматом, - це таїнство. І кожен шанувальник кави просто зобов'язаний якщо не осягнути це таїнство, то хоч на крок наблизиться до нього і знайти свій спосіб отримання задоволення від неповторної загадки сучасності, підкорює смакові рецептори, органи нюху і серця.